Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik For PC | How To Install (Windows 7/8/10/Mac)

Rate this post

Kiev is the capital and most populous city of Ukraine, located in the north-central part of the country on the Dnieper River. The population in July 2015 was 2,887,974. Kiev is an important industrial, scientific, educational and cultural center of Eastern Europe. It is home to many high-tech industries, higher education institutions and world-famous historical landmarks. The city has an extensive system of public transportation and infrastructure, including the Kiev Metro.

This article is all about helping you get to know the Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik for PC better and install it on your PC. Here are the technical specifications you want to know about beforehand:

How To Install & Download Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik For PC Windows 10/8/7

Downloading and installing the Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik on PC shouldn’t be a hassle when you have the NOX player installed. Let’s help you get this popular android emulator on your computer and install the Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik using it on your PC, step by step:

  • Step 1: You need to download the NOX player on your computer first. So, go ahead and download it.
  • Step 2: Now, install the Nox player from your computer, from the downloads list, typically in a specific folder.
  • Step 3: The installation will take a few minutes depending on how powerful a computer you’re using.
  • Step 4: Launch the NOX player after installing. Now, skip out the pop-ups and find the Play Store app on top.
  • Step 5: Enter the Play Store app and search for Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik so that you get this on your first result.
  • Step 6: Click on Install and the download process will start right away. After that, you just start using the Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik on your computer.
Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik App Specification
App Name: Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik On Your PC
Devoloper Name: cPsistem Sunucu & Yazılım Sistemleri
Latest Version: 1.0.0.1
Android Version: 2.3
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: com.kievkiralikotel.web
Download: 3577+
Category: Travel & Local
Updated on: Jun 6, 2017
Get it On:

Download

Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik Andorid App Summary

On Google Play store, you can find the Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik in the Travel & Local category. You can download and install Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik on your Android phone from there. cPsistem Sunucu & Yazılım Sistemleri is the developer of Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik who made this app.

1.0.0.1 is the latest version of Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik that you can see on Google Play Store. And this app comes with a total user count of 3577. Plus, you’ll see that Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik has a good user rating of 0.0.

You can install the latest version of Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik, which is Jun 6, 2017 on your computer only via an Android emulator. It’s not possible to directly install on PC. You can use the NOX player, BlueStacks, or Memu Emulator to install Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik on your PC.

Our guide in this article will help you download and install it by yourself. Just keep following this article and go through the guide below.

Features of Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik for PC

varan rakamlara ulaşıyor.

-Kiev Kiralık Ev
-Kiev Havaalanı Transferi
-Kiev Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetleri
-1-8 kişilik kişi sayısına göre ev
-%60 Daha Ekonomik
-Dışarıdan yiyecek içecek getirme
-Otele misafir getirme
-Getirirseniz bile sizden ekstra ücret talep edilir
-Küçük bir market alış verişi ile buz dolabınızı doldurup 3 öğün yemeğinizi yapıp tüketebilirsiniz

Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik App Overview and Details

Kiev Kiralık Ev, Kiev Havaalanı Transferi, Kiev Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetleri

Otel Yerine Neden Günlük Kiralık ev Tutmalıyım ?

Seyahetlerinizde ve konaklama gereksinimlerinizde otel yerine günlük kiralık ev tercih etmeniz için bir çok neden sıralayabiliriz. Gelin bir veya iki kişinin sadece uyumak için kullanabileceği kadar küçük otel odalarını günlük kiralık evlerle birlikte.

Kişi Sayısına Göre Ev

Günlük kiralık ev sektöründe konaklayacak kişi sayısı baz alınarak 1 kişiden 8 kişinin aynı anda kalabileceği apartlara kadar bir çok alternatifi tercih edebilirsiniz. Oteller de ise bu sayı maksimum üçtür. Üstelik bu 3 kişide tek bir odada kalmak zorunda.

%60 Daha Ekonomik

Günlük kiralık evler hem konaklama, hemde konaklama sırasında ki bir takım yeme içme giderleri açısından otellere nazaran oldukça ekonomiktir. Kısa süreli kiralık evlerde ücretlendirme kişi sayısına göre değil, evin tamamı için geçerlidir.

Örnek vermek gerekirse 5 kişilik bir arkadaş veya aile gurubu Kiev’de orta halli bir otelde konaklamak isterse ödeyeceği en düşük rakam sadece konaklama için 500 TL’dir. Aynı grup 5 kişinin rahatlıkla konaklama yapabileceği bir günlük kiralık dareyi 150 TL’ye kiralayabilir.
Gördüğünüz gibi aradaki fark üç katından daha fazla.
– Otellere dışarıdan yiyecek içecek getirmek yasaktır.
– Otele misafir getiremezsiniz .
– Getirirseniz bile sizden ekstra ücret talep ederler.
Otelin restaurantından veya mini barından tüketeceğiniz bir su için bile ederinin 10 katı ücret ödemek zorunda kalırsınız. Günlük kiralık ev sisteminde ise her şey kendi eviniz de ki gibi.
Dışarıdan yapacağınız küçük bir market alış verişi ile buz dolabınızı doldurup 3 öğün yemeğinizi yapıp tüketebilirsiniz. Tüm bu ayrıntılar göz önüne alındığında otel ile günlük kiralık ev arasındaki fiyat farkı %500’lere ulaşmaktadır. Sadece bu bile otel yerine günlük kiralık ev tercih etmek için yeterli bir nedendir.

Çılgın Ev Partileri Başlasın !

Kiev diğer şehirlere göre daha sosyal olduğunudan dolayı gece kulüplerinde tanıştığınız kişileri evinize davet edebilir ve çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Süpermarketlerde vodkanın şişesi 5 TL’den başladığı için evinize minibar bile oluşturabilirsiniz. Eğlence başlasın…

Günlük Kiralık Evler Gerçekten Konforlu Mu ?

Her şeyden önce şunıu kabul etmek gerekiyor ki ; Bir yatağın zar zor sığdığı daracık otel odalarından çok daha ferahtır.En azından bir yatak odası, bir de oturma odası vardır. Yattığınız odada yaşamak zorunda kalmazsınız.
Genede başlıkta ki sorumuza cevap verebilmek için bu evlerin muhteviyatına bir bakmanız gerekir
– Oturma odası
– TV Ünitesi
– Minumum 82 ekran TV
– Tam Donanımlı Mutfav ve Mutfak Gereçleri
– Yemek Masası
– Yatak Odası
– Şifonyer
– Çamaşır Makinesi
– Çamaşır Kurutma Makinesi
– Tek Kullanımlık Sarf Malzemeleri
– Saç Kurutma Makinesi
– Temiz Havlu ve Çarşaflar (Yedekli).
– Jakuzi
– Ücretsiz WIFI

Görmüş olduğunuz gibi bir evde olması gereken ve konaklarken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar günlük kiralık evlerde mevcuttur.

Whats New In this Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik?

null

Conclusion

Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik is a great way to find an apartment in Kiev and get help with your search. The application is easy to use and you can find a variety of listings. The customer service is also excellent. Overall, I highly recommend this application to anyone looking for an apartment in Kiev.

That’s it! That’s how you download Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik on your PC and install it like a pro. If you’re still trying to figure it out, let us know in the comments below:

Recent Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik Reviews

Disclaimer

We refer the ownership of This Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at ipadappshub, we also don’t use our own server to download the Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Kiev Kiralık Ev ve Rehberlik.

If you have any query about the app or about ipadappshub, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.