Evidea For PC – Free Download On Windows 7/8/10 And Mac

Rate this post

Evidea is a software company that specializes in video editing and production. Evidea was founded in 2006 by four friends who were passionate about video editing and production. Evidea’s mission is to make video editing and production easy and accessible for everyone.

Evidea’s products are used by professional video editors and producers all over the world. Evidea’s products are also used by amateur video editors and enthusiasts. Evidea’s products are easy to use and are packed with features that make video editing and production easy and fun.

The latest Evidea for PC has come up with a few updates that are better than the previous version. Want to know those? Here are they:

Evidea Andorid App Summary

Evidea Mobile has developed the Evidea for Android. You can find it under the Shopping category on Play Store. Since its inception, Evidea has got over 589614+ users on board. For the user rating, it is currently holding a 0.0 rating and the latest version of it is 5.3.3

The latest update of Evidea is Jun 24, 2022 for phones. You can’t use it on your PC directly. So, you have to use an Android emulator like BlueStacks Emulator, Memu Emulator, Nox Player Emulator, etc.

No worries, we will discuss the methods to run it on your computer using the emulators whether you use a PC or Mac. Follow the methods we’ve discussed below.

Evidea App Overview and Details

Tamamlayıcı mobilya, ev dekorasyonu, ev tekstil ürünleri, sofraların vazgeçilmezleri, mutfak gereçleri ve çok daha fazlası Evidea Android Mobil Uygulaması’nda sizleri bekliyor.

Ev alışverişi yapmak ve evinize değer katmak için ihtiyacınız olan ürünler Evidea App’te! Tamamlayıcı mobilya, ev dekorasyon ürünleri, sofra ve mutfak gereçleri, ev tekstili, elektrikli ev aletleri, aydınlatma ürünleri, banyo gereçleri ve daha pek çok ürünü Evidea Android uygulamasını indirerek kolayca inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz. Üstelik uygulamanın sahip olduğu gelişmiş arama, sıralama ve filtreleme özellikleri sayesinde aradığınız ürünleri son derece kolay bir şekilde bulabilir; siparişinizi hızlıca oluşturabilir ve siparişlerinizin durumunu birkaç basit adımla takip edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ve makul fiyatlı ev dekorasyon ürünlerini keşfetmek için uygulamamızı hemen indirin!

Evidea’da Her Şey Eviniz İçin

Evidea App, ev alışverişi yapmak isteyenlere tek çatı altında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Siz de yaşam alanlarınızı daha keyifli hale getirecek tamamlayıcı mobilyalar, dekoratif ürünler ve gereçlerle evinize değer katabilirsiniz. Üstelik her zaman uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünlerimiz ile kampanya dönemi beklemenize gerek kalmaz. Evidea mobil uygulamasını indirerek; beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünlere yılın her döneminde uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Modern, şık, kaliteli ve fonksiyonel ev dekorasyon ürünleri, tamamlayıcı mobilya seçenekleri, mutfak eşyaları, sofra gereçleri, elektrikli ev aletleri, aydınlatma, banyo ve tüm ev & yaşam ürünleri Evidea App ile artık cebinizde.

Ev Alışverişi Yapmanın Hesaplı ve Kolay Yolu

Yaşam alanlarınızı güzelleştirecek tüm ürünleri Evidea mobil uygulaması ile keşfedebilirsiniz. Yeni evleneceklerin, evinde değişiklik yapmak isteyenlerin, ev hediyesi arayanların ya da yaşam alanına küçük dokunuşlar katmayı düşünenlerin tercihi Evidea’da her zevke ve bütçeye uygun ürünler yer alıyor. Ev ve çeyiz alışverişi yapmanın kolay yolunu sunan Evidea App aynı zamanda hesaplı alışverişin de adresi.

Evidea Android Mobil Uygulaması ile Yapabilecekleriniz

Evidea App’i indirerek;

• Tamamlayıcı mobilya, ev dekorasyon ve tekstili; mutfak, sofra ve sunum ürünleri, çeyiz listesinin olmazsa olmazları, banyo ürünleri, elektrikli ev aletleri, aydınlatma ürünleri ve çok daha fazlasını cihazınızdan kolayca inceleyebilirsiniz.
• Gelişmiş arama, sıralama ve filtreleme özelliklerini kullanabilir böylece aradığınız ürünü hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
• Sipariş adımlarını kolay ve hızlıca tamamlayabilirsiniz.
• Siparişinizin durumunu takip etme ya da değişim/iade talebi oluşturma işlemlerini birkaç basit adımda gerçekleştirebilirsiniz.
• Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek daha sonra bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.
• “Hesabım” sekmesinden tüm profil ve hesap ayarlarını yapabilir, adres ve iletişim bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.
• “Kampanyalar” tüm güncel kampanyalarımızı sekmesinden kolayca takip edebilirsiniz.

Evidea Uygulamasını Hemen İndirin!
Kalabalık sofralara şıklık katacak mutfak gereçleri ve sofra ürünleri, yaşam alanlarınızı güzelleştirecek tamamlayıcı mobilyalar, mutfakta büyük yardımcınız olacak elektrikli mutfak aletleri, banyonuzu zenginleştirecek aksesuarlar ve çok daha fazlasını incelemek için Evidea mobil uygulamasını hemen cebinize indirin. Ev alışverişinin olmazsa olmazlarını cebinize getiren Evidea App;

– İster gece modu ister gündüz modu kullanımı,
– Tamamlayıcı mobilyalarda kullanım kılavuzu indirebilme olanağı,
– İlham veren içerikleri inceleme imkânı,
– Kolay, hızlı, keyifli ve güvenilir ev alışverişi deneyimi gibi kullanıcı dostu pek çok avantaj da sunuyor. Evinizin eksiklerini tamamlamak ve yaşam alanlarınıza değer katmak için Evidea App’i hemen indirin!

Features of Evidea for PC

isteyenlerin ve değişimden hoşlananların tercih ettiği bir alışveriş uygulaması olarak; ürünlerimizi kategorilere ayırarak, istediğiniz ürünü daha kolay bulabilmeniz için arama, sıralama ve filtreleme özelliklerine sahibiz. Ayrıca uygulamamızın faydalı özellikleri sayesinde, bir ürünü nerede kullanacağınıza karar vermeden önce onunla ilgili tüm bilgilere ulaşabilir; mobilya ve dekoratif ürünleri iç mekânlarınızda nasıl bir araya getirebileceğinizi keşfedebilirsiniz. Ürünlerimizi incelemek, satın almak ve takip etmek için hemen Evidea App’i indirin!”

-A wide variety of products
-Competitive prices
-High quality

Install “Evidea” on PC: Windows 10/8/7 & Mac

If you want to run the Evidea on your PC, you’ll need the Memu android emulator. Here is the process of installing both on your PC:

  • Download the Memu android emulator on your computer and install it. It will take a few minutes from start to finish.
  • While finishing, keep the Open when finished checked and other additional offers unchecked.
  • Once installed and opened, you’ll see a familiar interface with familiar apps on the screen, including Play store.
  • Click on the Play store and log into your account using your google email and password that you use on your phone.
  • You can now search for the Evidea app within Play store. It will show you the app on the search results in the first position.
  • Click on the app name and then click install to begin the download process on your computer to install Evidea.
  • It may take a few minutes for the entire process. Once complete, you can now open the app from your desktop or the emulator homepage.
Evidea App Specification
App Name: Evidea On Your PC
Devoloper Name: Evidea Mobile
Latest Version: 5.3.3
Android Version: 5.0
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: com.evidea.android
Download: 589614+
Category: Shopping
Updated on: Jun 24, 2022
Get it On:

Download

Whats New In this Evidea?

Mobil uygulamamızda müşteri deneyiminizi iyileştirmek için düzenlemeler yaptık ve yenilikler ekledik.

Conclusion

Evidea is a great application for managing your video files. It is easy to use and has a user-friendly interface. With Evidea, you can easily organize your video files and keep track of your video collection.

So, did you find the guide on how to download the Evidea for PC above? If you did, or if you have any questions regarding it, do comment and let us know. We’re here to help.

Recent Evidea Reviews

A Google user

Apr 14, 2018

Uygulama nihayet açılıyor ama hiç bir şey sepete ekliyemiyorum

A Google user

Oct 30, 2017

Chok chok chok guzel

A Google user

Nov 4, 2017

Verdiğiniz hizmet çok güzel, evime bir çok eşya aldım fakat üç kuruş kısacağız diye native uygulama yerine kullanışsız, performanssız hybrid bir uygulama yapmanız çok kötü. Favorilerden, sepetten ürün detaya gitmeyen uygulama mı olur. 5 sene önce yaptığımız uygulamalar daha kullanışlı, daha performanslıydı. Kendi siparişlerim listemde farklı kişilerin siparişlerini görmem de cabası.

A Google user

Mar 13, 2017

Aplikasyondan gönderilen mesajla ilgili herhangi bir ileti bilgisi yok, ne aplikasyonda ne de deaktop versyonunda kayıt altına alınmıyor

A Google user

Jan 26, 2017

Gayet hizli ve guzel olmus

A Google user

Aug 12, 2017

Indirilemeyen uygulama mi olur bu nasil bisey

A Google user

Apr 26, 2020

Inanılmaz kötü bir deneyim… her search’te object referance hatası alıyorsunuz, menüler arasında gezinmek bile mümkün değil.

Disclaimer

We refer the ownership of This Evidea to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Evidea and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at ipadappshub, we also don’t use our own server to download the Evidea. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Evidea.

If you have any query about the app or about ipadappshub, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.